Lustra

W firmie ADAB drzwi szklane to nasza specjalność. Wykonujemy je na indywidualne zamówienie, dzięki czemu mogą odpowiadać Twoim wymaganiom w najdrobniejszych szczegółach.

Do produkcji uchylnych drzwi ze szkła wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości materiały, które zapewniają efektowny wygląd i całkowite bezpieczeństwo w trakcie użytkowania. Oferujemy drzwi ze szkła przeźroczystego, mlecznego w różnych kolorach i wzorach do wyboru. Drzwi są dodatkowo wyposażone w ozdobne okucia i klamki.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji!

Dowiedz się więcej - Doskonałe lustra do każdego wnętrza

Odpowiednie wyposażenie mieszkania jest bardzo istotne. Meble oraz pozostałe elementy wyposażenia wnętrz mają bardzo duży wpływ na nastrój użytkowników danych pomieszczeń. Jednak wciąż niewiele osób zwraca na to uwagę. Zatem co powinno znajdować się w każdym pomieszczeniu, aby stanowiło dobre wyposażenie?

Odpowiednie dodatki bardzo ważne
Atrakcyjnie urządzone wnętrze to nie tylko odpowiednio dobrane meble. Na wygląd takich pomieszczeń bardzo duży wpływ mają również dodatki. Właściwie dobrane elementy wyposażenia wnętrz potrafią diametralnie odmienić każdą przestrzeń. Bardzo modnym dodatkiem obecnie są lustra, które wiesza się w bardzo różnych pomieszczeniach. Jednak w tym przypadku istotne jest aby pamiętać o dopasowaniu dodatku do stylu, w jakim urządzone jest dane pomieszczenie.

Lustra to doskonałe rozwiązanie
Nasze przedsiębiorstwo już od wielu lat zajmuje się sprzedażą różnorodnych luster. Nasze lustra w Warszawie pokochało już wielu użytkowników. Eleganckie kompozycje wykonywane na zamówienie stale zyskują coraz to nowszych zwolenników. Specjalnie są one wykonywane na Państwa zamówienie, ponieważ pragniemy jak najbardziej sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zastosowanie naszych produktów jest wszechstronne. Są to idealne elementy wyposażenia wnętrz, które można umieścić:

  • w łazience, 
  • na korytarzu,
  • w sypialni,
  • w biurze,
  • w sali fitness.
Istnieje możliwość zamówienia luster o gładkich taflach, jak również produktów typu lustrzane kafelki.

Decydując się na aranżację swojego mieszkania, warto zainwestować w wysokiej jakości lustro. To właśnie ten element wyposażenia wnętrz doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Szkło jest idealnym materiałem, które wspaniale pasuje do pokoju urządzonego w dowolnym stylu. Wybór różnorodnych luster jest obecnie bardzo duży. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Z pewnością nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie odpowiedni produkt dla siebie.

Pozostałe w naszej ofecie