ul. Faradaya 1, 03-233 Warszawa - Telefon: +48 602 699 304

Zabudowy szklane

Wykonujemy profesjonalnie zabudowy szklane na wymiar. Są to zabudowy klatek schodowych i schodów, zabudowy do salonów, sypialni, kuchni, a także do przestrzeni komercyjnych i biurowych. Jesteśmy w stanie wykonać niemalże każdego rodzaju zabudowę na zamówienie i dodatkowo oferujemy fachowy montaż.

Do produkcji zabudów szklanych wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości szkła hartowane, które wyróżniają się optymalną trwałością i bezpieczeństwem. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi propozycjami!

Szkło to materiał, który jest niezwykle wszechstronny i stosowany coraz częściej w aranżacji wnętrz. Dzięki niemu możemy stworzyć efektowne, ale i funkcjonalne aranżacje, które wyróżniają się przy tym solidnością i trwałością na długie lata.

Szkło jest również idealne do tworzenia zabudów na wymiar – do kuchni, sypialni, salonów, do biur, na klatki schodowe i schody. Zabudowy szklane sprawiają, że przestrzeń wygląda nowocześnie i stylowo. Ze szkła jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów każdego rodzaju zabudowę, aby stanowiła ona efektowne dopełnienie danej aranżacji. Do produkcji zabudów szklanych wykorzystuje się specjalne szkło hartowane, które posiada wysoką odporność na rozbicie. Nawet w przypadku, gdy dojdzie do jego uszkodzenia, kruszy się na małe kawałki bez ostrych krawędzi.

Firma nasza istnieje od 1990 roku. Prowadzimy usługi z zakresu montażu kabin prysznicowych, luster, mebli i zabudów ze szkła, wystroju wnętrz, cięcia i szlifowania szkła.

Najnowsza Galeria

Dane Kontaktowe

ADAB Szkło i Lustro
 
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 602 699 304
  ul. Faradaya 1, 03-233 Warszaw