ul. Faradaya 1, 03-233 Warszawa - Telefon: +48 602 699 304

Szkło w kuchni

W naszej firmie ADAB wykonujemy na zamówienie zabudowę szklaną w kuchni. Dzisiaj szkło w kuchni coraz częściej zastępuje płytki ceramiczne – doskonale sprawdza się do wykończenia powierzchni nad blatem. Jest eleganckie i łatwe do utrzymania w czystości.

Wykonujemy elementy szklane do kuchni na wymiar – zarówno ze szkła przezroczystego, jak i lakierowanego na wszystkie dostępne kolory z palety oraz dodatkowo na zamówienie realizujemy nadruki pod szkło, które będą efektownym dodatkiem do wnętrza. Zapraszamy do bliższego sprawdzenia naszych realizacji!

Szkło jest materiałem, który jest naprawdę wszechstronny i stosowany coraz częściej w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Dzięki niemu stworzyć można efektowne, ale i funkcjonalne kompozycje, które charakteryzują się przy tym solidnością i trwałością na długie lata.

Dużym powodzeniem cieszy się także szkło w kuchni – to nie tylko elegancki i wytrzymały materiał, ale również jest łatwy do utrzymania w czystości, dlatego doskonale nadaje się do wykończenia przestrzeni nad blatami i innymi przestrzeniami roboczymi. W połączeniu z efektownymi nadrukami pod szkło można stworzyć także oryginalną dekorację do swojej kuchni.

Firma nasza istnieje od 1990 roku. Prowadzimy usługi z zakresu montażu kabin prysznicowych, luster, mebli i zabudów ze szkła, wystroju wnętrz, cięcia i szlifowania szkła.

Najnowsza Galeria

Dane Kontaktowe

ADAB Szkło i Lustro
 
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 602 699 304
  ul. Faradaya 1, 03-233 Warszaw